Meble fryzjerskie - jak wybrać odpowiednie?

Jaki powinien być nasz główny wyznacznik przy wyborze mebli dla fryzjerów? Przeglądanie ofert i katalogów producentów mebli może być dużym problemem przy ich wyborze, wśród ogromnej ilości projektów, kolorów i stylów, które są obecnie dostępne. Jak można wybrać coś specjalnego dla nas, co pomoże w osiągnięciu sukcesu i przyczyni się do jego popularności?

Po pierwsze, meble fryzjerskie oprócz pięknego i eleganckiego wzornictwa, powinny mieć również wysoki komfort dla fryzjera i klienta. Muszą być praktyczne i wygodne. Nie mogą one powodować dyskomfortu, drętwienia ciała lub innych nieprzyjemnych doznań. Musimy pamiętać, że zadowolenie klienta zależy od całego szeregu czynników, a nie tylko od końcowego efektu pracy fryzjerskiej. Nawet najpiękniejsze fryzury nie robią odpowiedniego wrażenia, jeśli są uzyskiwane po długim czasie siedzenia w niewygodnej pozycji lub na twardym siedzeniu.

Wyposażenie wnętrza

Bardzo ważne jest, aby klient od samego początku czuł się dobrze i swobodnie w salonie fryzjerskim, co przyczyni się do zwiększenia jego satysfakcji i dobrego samopoczucia. To dlatego, że będzie chciał wrócić i znów zostawić pieniądze. Co więcej, poleci nasz salon swoim znajomym. W salonie fryzjerskim znajduje się kilka kluczowych mebli, które szczególnie wpływają na komfort i wygodę klienta, takich jak: krzesło fryzjerskie, myjka do włosów, stołki fryzjerskie i konsola. Dzisiaj skupimy się na krześle i stołkach.

Fotel fryzjerski

Krzesło fryzjerskie powinno być praktyczne i estetyczne. Ważny jest również kolor dopasowany do charakteru całej aranżacji salonu fryzjerskiego. Większość salonów nakłada dość ciemny kolor lub idealnie czysty, ponieważ jest to najprostszy sposób na wkomponowanie ich w niemal każdy wystrój. Nawet jeśli zmienisz kolor ścian lub uzależnienia, zwykłe siedzisko w stonowanych kolorach zawsze będzie pasowało. Oczywiście, żadne krzesło fryzjerskie nie jest wieczne i na przykład po pewnym czasie białe zabrudzi się, a ciemne odbarwi się. Ale w międzyczasie właściciel zakupi nowy model, dzięki wygodzie, która zapewni klientom i fryzjerom.

Najpopularniejsze wybrane krzesła fryzjerskie to te z regulacją wysokości, zwykle wyposażone w pompę hydrauliczną lub gaz, które bardzo ułatwiają regulację. Krzesła nie są tanie, to zazwyczaj bardzo poważny wydatek. Warto jednak w nią zainwestować, ponieważ będzie ona miała dobry wpływ na odczucia klientów.

Taborety fryzjerskie

Okazały się one doskonałym rozwiązaniem dla fryzjerów. Wiadomo, że każdy fryzjer przez większość dnia pracuje w pozycji stojącej, więc najbardziej napięte są nogi i kręgosłup. Stołki fryzjerskie umożliwiają fryzjerom siedzenie podczas pracy i tworzenie na naszych głowach nowych arcydzieł. Stołki te mają regulowaną wysokość, która jest łatwa do zmiany i regulacji. Oferta, którą prezentujemy na stronie internetowej posiada szeroką gamę modeli, które będą pasować do każdego wnętrza.