8 Najlepszych wskazówek przy zakupie foteli fryzjerskich

Z tak wielu opcji i punktów cenowych na rynku, znalezienie i inwestowanie w najlepsze krzesła salonowe dla Twojego salonu może być zastraszające - ale nie musi tak być! Postępuj zgodnie z tymi 8 wskazówkami i znajdź swoje wymarzone krzesła do stylizacji salonu!

1. Komfort klienta

Zapewnienie wygodnego, satysfakcjonującego doświadczenia dla klientów jest niezaprzeczalnie jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu najlepszych i najwygodniejszych krzeseł salonowych dla Twojego salonu. Klienci mogą siedzieć godzinami w zależności od usługi, a kluczem do wygodnego fotela w salonie jest pełne podparcie lędźwiowe, piankowe poduszki o dużej gęstości oraz szerokość, która może być wygodna dla wszystkich rozmiarów klientów. Stworzenie komfortowego doświadczenia dla Twoich klientów sprawia, że czują się doceniani i zwiększa prawdopodobieństwo, że staną się oni powracającymi klientami!

2. Stylista Komfort

Codzienna praca stylistów jest fizycznie wymagająca i niezwykle ważne jest, aby wziąć pod uwagę długoterminowy komfort stylistów. Po pierwsze, upewnij się, że kupujesz krzesło z hydrauliczną podstawą, która dostosowuje się do wzrostu Twojego stylisty. Poza tym, że jest to krzesło hydrauliczne, ważne jest, aby upewnić się, że potencjalne krzesła salonowe można zablokować na preferowanej wysokości i że zapewniają one maksymalną mobilność. Szukając najlepszych i najwygodniejszych krzeseł uniwersalnych, upewnij się, że rozważasz krzesło z rozkładanym salonem, aby dać stylistom największą możliwość kontrolowania ich rzemiosła.

3. Jakość

Konstrukcja jest kluczem do poszukiwania idealnych krzeseł salonowych. W zależności od budżetu, istnieje szeroka gama wysokiej jakości krzeseł do stylizacji, z których można wybierać. Pomocne w zakupie mogą być uznane, wysokiej jakości marki, takie jak Pibbs, Belvedere, Collins i Takara Belmont. Jakość salon stylizacji krzesła pochodzą po zwiększonych kosztach, ale są solidną, długoterminową inwestycją dla Ciebie i Twojego salonu, i zaoszczędzisz pieniądze w przyszłości.

4. Budżet

Koszt krzeseł do salonu fryzjerskiego waha się od wysokiego do niskiego, więc ważne jest, aby mieć realistyczny budżet i trzymać się go. Podczas pracy z mniejszym budżetem, inwestowanie trochę więcej w krzesła stylizacyjne opłaci się, ponieważ są one jednymi z najczęściej używanych urządzeń i silnym przedstawicielem jakości Twojego salonu do Twojej klienteli. Idealnie byłoby, gdybyśmy wszyscy mogli pozwolić sobie na najwyższej jakości krzesła do stylizacji salonu, ale jest wiele opcji o średniej i wysokiej jakości, które sprawdzą Twoje pudełka z modą i funkcjonalnością.

5. Materiał

Często pomijane w procesie zakupu, jest niezwykle ważne, aby znać materiały, z których wykonane są krzesła do stylizacji salonu. Steruj z dala od tkanin i wybierz wysokiej jakości winyl, aby zapewnić łatwą konserwację i długotrwałe rezultaty. W przypadku metalowych części krzeseł do stylizacji włosów, chrom jest trwałym materiałem i zapewnia szykowny wygląd, podczas gdy jego powłoka proszkowa ukrywa rysy i ogólne zużycie. Dodatkowo, bądź świadomy swoich opcji bazowych, a także tego, która baza jest najlepsza dla Twoich krzeseł salonowych. Standardowe okrągłe, płaskie okrągłe, płaskie kwadratowe, gwiazdy i włoskie bazy mają swoje plusy i minusy, więc należy rozważyć stabilność, rozkład masy, utrzymanie i konserwację.

6. Łatwość czyszczenia

Aby utrzymać salon fryzjerski krzesła wyglądają zupełnie nowe, ważne jest, aby rozważyć materiał i kolor, jak produkty, kolor włosów i wybielacz wpłynie na wygląd krzesła i projekt krzesła. Tkaniny i skóra noszą się szybko i są trudne do czyszczenia i nadążania za nimi, a jednocześnie można łatwo czyścić wysokiej jakości winyl. Chociaż krzesło może być Twoim głównym celem, nie zapomnij o czyszczeniu chromowanej podstawy, aby utrzymać stację w czystości i elegancji. Dodatkowo, krzesło salonowe zaprojektowane z otwartymi oparciami lub bokami stwarza możliwość łatwego usuwania włosów z krzesła salonowego, a co za tym idzie, pozwala na posiadanie bardziej higienicznego salonu.

7. Estetyczne

Jak widać w poszukiwaniu najlepszych krzeseł do stylizacji, istnieje wiele wysokiej jakości produktów do wyboru. Łatwym sposobem na przeszukanie nieskończonej liczby produktów jest znalezienie krzesła do stylizacji, które pasuje do osobowości Twojego salonu - czy jest to krzesło klasyczne, nowoczesne, retro, czy współczesne? Patrzenie na styl i paletę kolorów jest kluczowe na tym etapie procesu. Każdy główny sprzedawca przemysłowy oferuje różne unikalne style, z kilkoma opcjami niestandardowych kolorów i orurowania. Poświęć czas, aby zastanowić się nad swoim projektem salonu, aby stworzyć niepowtarzalne, niestandardowe krzesło do stylizacji, unikalne dla Twojego salonu!

8. Gwarancja

Patrząc na gwarancję firmy może pokazać wiele na temat jakości i trwałości potencjalnych krzeseł do stylizacji Twojego salonu. Uważaj, jeśli nie ma gwarancji - może to być oznaka niskiej jakości materiałów o krótkiej żywotności. Najlepsze krzesła salonowe będą objęte co najmniej roczną gwarancją. Wraz z gwarancją, sprawdź, czy posiadają oni dedykowany zespół obsługi klienta gotowy do pomocy.

Zakup krzeseł w salonie piękności online może czasami zostawić Ci więcej pytań niż odpowiedzi, więc zawsze upewnij się, aby skontaktować się z przedstawicielem handlowym, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat potencjalnych krzeseł do stylizacji salonu. Poszukiwanie najlepszych krzeseł salonowych może być wyzwaniem - ale podążaj za naszymi najlepszymi 8 wskazówkami i możesz zrównoważyć modę i funkcjonalność, a wszystko to w ramach swojego budżetu!